Tiskové technologie

Díky každoročně se rozšiřujícímu strojovému parku můžeme nabídnout variabilní a flexibilní výrobu etiket, která odpovídá současným požadavkům zákazníků na trhu. Naše digitální a flexotiskové stroje zajišťují výrobu jak velkých, tak i malých zakázek. Vyvinuli jsme procesy vnitřního workflow, které umožňují maximální barevnostní shodu výrobků nezávisle na tom, na které technologii byly etikety vyrobeny.

Flexotisk

Výhodou flexotisku je možnost realizovat velké zakázky a současně v jednom průchodu etikety opatřit řadou zušlechťovacích operací, jako je např. sítotisk, ražba, embossing, laminace nebo aršíkování. Svým zákazníkům nabízíme realizaci zakázek na flexotiskových strojích značky Nilpeter, Mark Andy a ABG.

Masově se flexotisk používá na etikety pro výrobky v potravinářství, nápojovém průmyslu, v kosmetice nebo v různých průmyslových oblastech.

Disponujeme předtiskovou přípravou a vlastní výrobou tiskových forem, což zaručuje absolutní nezávislost na dodavatelích a umožňuje velmi flexibilně reagovat na změny požadavků zákazníků.

Digitální tisk

Kratší a specifické zakázky jsou realizovány sofistikovanými digitálními tiskárnami 2x HP Indigo WS4500 Digital Press, HP Indigo WS6600 Digital Press, a nově i HP Indigo WS6800 Digital Press. Velkou výhodou digitálního tisku jsou nulové náklady při změnách grafiky, vysoká rychlost či tisk variabilních a číselných dat.

Zušlechťovací operace

Zabezpečujeme pro své zákazníky takovou finální úpravu etiket, která odpovídá nejnovějším trendům i požadované funkčnosti. Nabízíme celou řadu dokončovacích operací, jako je například horká a studená ražba, lakování, embossing, laminace, reliéfní (blow-up) lak, metalické i matné ražbové fólie či ražba technologií watermark a sítotisk.