Kariéra

HR Business Partner

Společnost S&K LABEL spol. s r.o. je technologicky nejvyspělejší výrobce samolepicích etiket a dlouhodobý lídr východoevropského trhu. Jsme členem české skupiny S&K GROUP a evropské asociace výrobců samolepicích etiket FINAT. V tuto chvíli máme příležitost pro uchazeče/čku na pracovní pozici HR Business Partner.

Příležitost:

  • převzít, zefektivnit a modernizovat postupy při provádění běžné HR agendy
  • stát se aktivním HR Business partnerem pro zaměstnance a vedení firmy
  • navrhnout, vyjednat a relizovat plány modernizace napříč HR rolemi, mj:
  1. karierní stránky a prezentace, včetně práce se sociálními sítěmi
  2. péče o klíčové zaměstnance, včetně motivace
  3. systém hodnocení a odměňování
  4. kariérní plánování
  5. odpovídající nabídka firemních benefitů
  6. návrhy a realizace engagement a komunikační strategie
  7. CSR strategie

Náplň práce:

  • kompletní vedení personální agendy 150 zaměstnanců s vyjímkou mezd (spolupráce se mzdovou účtárnou)
  • správa HR rozpočtu, včetně personálního plánování
  • zodpovědnost za všechny personální procesy, jejich efektivitu i dodržování, správa interního systému osobních údajů (vč. kompletního provozního zastřešení výběrových řízení, tvorby školícícíh a rozvojových plánů, včetně jejich naplňování, atd.)
  • úzká spolupráce s vedením společnosti v oblasti personálního strategie a jejího prosazování
  • realizace dotačních projektů ke vzdělávání
  • návrhy a organizace týmových a motivačních aktivit
  • spolupráce se mzdovou účetní a specialistou pro BOZP
  • reporting a úzká spolupráce novému výkonnému řediteli
  • pravidelná prezetnace a HR konzultace s majiteli společnosti
  • spolupráce s HR manažerem na sesterské společnosti a vzájemná podpora know-how

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oboru na obdobné pozici s komplexní odpovědností za HR min. 3-5 let
  • velkou výhodou je praxe ve výrobní společnosti (bez delegování na podřízené)
  • zkušenosti se všemi personálními personálními procesy - odměňování, motivace, nábor, hodnocení,...
  • dobrá orientace v české pracovně právní legislativě a legislativě související s oborem
  • plná samostatnost, spolehlivost, zběhlost v HR administrativě
  • vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací schopnost
  • silná, ale příjemná, zralá osobnost, která bude přijímaným partnerem ve výrobě i vlastníky
  • aktivní znalost MS OFFICE (Excel, Word, Outlook,...), příp. informačních a mzdových systémů

Nabízeme:

  • zázemí stabilní, české zavedené společnosti
  • odpovídají platové hodnocení a další odměny
  • podporu dalšího vzělávání odpovídající Vaší roli
  • možnost seberealizace v roli člena vedení společnosti
  • příjemný, stabilní i profesionálně náročný tým zkušených odborníků
  • dlouhodobá spolupráce na dobu neurčitou
  • balíček benefitů odpovídajících pozici
  • prostor uplatnit své zkušenosti, znalosti a vlastní inciativu
  • možnost spoluvytvořit novou stategii a atmosféru celé společnosti

V případě zájmu o tuto pozici prosím kontaktujte:

JUDr. Renáta Svobodová PhD.

tel.: +420 541 126 586 nebo e-mail.:svobodova@skgroup.cz

Key Account/Business Development Manager

Společnost S&K LABEL spol. s r.o. je technologicky nejvyspělejší výrobce samolepicích etiket a dlouhodobý lídr východoevropského trhu. Jsme členem české skupiny S&K GROUP a evropské asociace výrobců samolepicích etiket FINAT.  V tuto chvíli máme příležitost pro přirozeně talentovaného obchodníka na pozici  - Obchodník pro oblast Automotive/elektrotechnický průmysl.

  • převzetí a rozšíření obchodů u svěřených zákazníků v oblasti Automotive (80%)
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí (20%)
  • po zapracování samostatné vedení obchodních jednání s lokálními i nadnárodními klienty a rozvíjení obchodních vztahů
  • Reporting, zlepšovací návrhy, spolupráce s ostatními odděleními a kolegy v týmu

Požadujeme:

  • úspěšnou zkušenost s aktivní péčí o zákazníky v českém i anglickém, příp. německém jazyce
  • schopnost rychle se zorientovat v odborných specifikách našeho oboru
  • připravenost trávit většinu pracovní doby u zákazníků a péčí o ně
  • přirozenou kreativitu v řešení problémů a tah na branku, při hledání win-win řešení
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • motivaci dál se učit a růst
  • přirozené charisma a sebereflexi, vystupování, vysoké etické hodnoty
  • velkou výhodou je  znalost z našeho oboru podnikání a oblasti Automotive
  • zvyk budovat a rozvíjet dlouhodobé a oboustranně výhodné vztahy

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
  • vysokou úroveň zaučení
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • důraz na prostor k obchodování a minimální zátěž administrativou
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího rozvoje a růstu
  • motivující platové ohodnocení
  • přehledné bonusy dle přidané hodnoty
  • automobil a mobilní telefon, notebook i pro osobní účely
  • flexibilní začátek/ konec pracovní doby
  • stravenky, příspěvek na stravování, závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělávání
  • občerstvení na pracovišti, firemní akce a další benefity

Benefity:

  • bonusy, prémie
  • mobilní telefon (notebook)
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • individuální rozvržení pracovní doby
  • možnost napracovat si hodiny
  • vlastní organizace práce

Tiskař/ka

Společnost S&K LABEL spol. s r.o. je technologicky nejvyspělejší výrobce samolepicích etiket a dlouhodobý lídr východoevropského trhu. Jsme členem české skupiny S&K GROUP a evropské asociace výrobců samolepicích etiket FINAT.  V tuto chvíli máme příležitost pro uchazeče/čku na pozici Tiskař/ka.

  • obsluha flexotiskového/dokončovacího/digitálního tiskového stroje
  • výroba grafických samolepicích etiket pro koncového zákazníka
  • dohled nad kvalitou a rychlostí zpracované zakázky

Požadujeme:

  • ideálně vzdělání technického směru, ale není podmínkou, pokud jsi šikovný
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provoze
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, nejnovější technologie
  • vysokou úroveň zaškolení
  • motivační mzdové ohodnocení na základě kvalitně odvedené práce
  • vzdělávání, kurzy a školení
  • odměny, bonusy
  • firemní dopravu
  • věrnostní odměny
  • možnost výdělku až 30 000 Kč

Nástup možný ihned, pozice je vhodná i pro absolventy technických oborů

Kontaktní formulář

Chcete pracovat s námi?

V případě Vašeho zájmu kontaktujte, prosím, personální oddělení: pracovnipozice@sklabel.cz