Kariéra

Tiskař/ka

Společnost S&K LABEL spol. s r.o. je technologicky nejvyspělejší výrobce samolepicích etiket a dlouhodobý lídr východoevropského trhu. Jsme členem české skupiny S&K GROUP a evropské asociace výrobců samolepicích etiket FINAT.  V tuto chvíli máme příležitost pro uchazeče/čku na pozici Tiskař/ka.

Náplň práce:

  • obsluha flexotiskového/dokončovacího/digitálního tiskového stroje
  • výroba grafických samolepicích etiket pro koncového zákazníka
  • dohled nad kvalitou a rychlostí zpracované zakázky

Požadujeme:

  • ideálně vzdělání technického směru, ale není podmínkou, pokud jsi šikovný
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provoze
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, nejnovější technologie
  • vysokou úroveň zaškolení
  • motivační mzdové ohodnocení na základě kvalitně odvedené práce
  • vzdělávání, kurzy a školení
  • odměny, bonusy
  • firemní dopravu
  • věrnostní odměny
  • možnost výdělku až 30 000 Kč

Nástup možný ihned, pozice je vhodná i pro absolventy technických oborů

Asistent/ka prodeje - Export

Společnost S&K LABEL spol. s r.o. je technologicky nejvyspělejší výrobce samolepicích etiket a dlouhodobý lídr východoevropského trhu. Jsme členem české skupiny S&K GROUP a evropské asociace výrobců samolepicích etiket FINAT.  V tuto chvíli hledáme vhodného kandidáta na pozici asistent/ka pro exportní oddělení

  • denní komunikace se zákazníky (převážně telefonicky a písemně)
  • spolupráce s oblastním obchodním manažerem ve svěřeném regionu
  • samostatná tvorba kalkulací a cenových nabídek
  • řízení skladových zásob u svěřeného sortimentu
  • proaktivní řízení pohledávek
  • aktivní spolupráce na řízení neshod a reklamací
  • marketingových aktivitách (včetně přípravy materiálů na jejich podporu);

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • NJ plynně slovem i písmem/ AJ výhodou
  • praxe na obchodním odd. nebo na obdobné pozici výhodou
  • technické myšlení
  • samostatnost při řešení svěřených úkolů
  • komunikativnost, flexibilitu
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
  • vysokou úroveň zaučení
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • jistotu stabilního zaměstnání
  • příjemné pracovní prostředí, výborný tým lidí
  • 25 dní dovolené, firemní stravenky
  • motivující platové ohodnocení
  • firemní akce

Nástup ihned / dle dohody.

V případě zájmu o tuto pozici prosím kontaktujte:

JUDr. Renáta Svobodová PhD.

tel.: +420 541 126 586 nebo e-mail.: svobodova@skgroup.cz

Kontaktní formulář

Chcete pracovat s námi?

V případě Vašeho zájmu kontaktujte, prosím, personální oddělení: pracovnipozice@sklabel.cz