Kariéra

Tiskař/ka

Náplň práce:

  • obsluha flexotiskového/dokončovacího/digitálního tiskového stroje
  • výroba grafických samolepicích etiket pro koncového zákazníka
  • dohled nad kvalitou a rychlostí zpracované zakázky

Požadujeme:

  • ideálně vzdělání technického směru, ale není podmínkou, pokud jsi šikovný
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provoze
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, nejnovější technologie
  • vysokou úroveň zaškolení
  • motivační mzdové ohodnocení na základě kvalitně odvedené práce
  • vzdělávání, kurzy a školení
  • odměny, bonusy
  • firemní dopravu
  • věrnostní odměny
  • možnost výdělku až 30 000 Kč

Nástup možný ihned, pozice je vhodná i pro absolventy technických oborů

Key Account/Business Development Manager

Společnost S&K LABEL spol. s r.o. je technologicky nejvyspělejší výrobce samolepicích etiket a dlouhodobý lídr východoevropského trhu. Jsme členem české skupiny S&K GROUP a evropské asociace výrobců samolepicích etiket FINAT.  V tuto chvíli máme příležitost pro přirozeně talentovaného obchodníka na pozici KEY ACCOUNT / BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER.

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • převzetí a rozšíření obchodů u našich klíčových zákazníků
  • příležitost podílet se na dalším růstu a fungování společnosti
  • důraz na prostor k obchodování a minimální zátěž administrativou
  • prostor podílet se na dotváření nové strategie obchodu
  • férové, dosažitelné a motivující odměny za výsledky a přispění k celkovému úspěchu firmy
  • využití přirozené schopnosti nalézat a vyhrávat příležitosti pro win-win obchod
  • praktické užití jazykových znalostí při spolupráci s nadnárodními klienty
  • aktivní práci s klienty a časté cestování i na zahraniční trhy

Požadujeme:

  • dlouhodobé osobní úspěchy u velkých klientů
  • ideálně zkušenost při expanzi na nadnárodních trzích s aktivním užitím NJ/AJ
  • přirozené charisma a sebereflexi, vysoké etické hodnoty
  • velmi rychlou orientaci v novém prostředí a produktech
  • nejlépe i znalost a zkušenost z našeho oboru podnikání
  • zvyk budovat a rozvíjet dlouhodobé a oboustranně výhodné pracovní vztahy
  • schopnost hledat pozitivní řešení i ve složitých situacích

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
  • vysokou úroveň zaučení
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • jistotu stabilního zaměstnání
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující platové ohodnocení + bonusy

Benefity:

  • bonusy, prémie
  • mobilní telefon (notebook)
  • flexibilní začátek/ konec pracovní doby
  • stravenky, příspěvek na stravování, závodní stravování
  • vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělávání
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • individuální rozvržení pracovní doby
  • možnost napracovat si hodiny
  • vlastní organizace práce

V případě zájmu o tuto pozici prosím kontaktujte:

JUDr. Renáta Svobodová PhD.

tel.: +420 541 126 586 nebo e-mail.:svobodova@skgroup.cz

Asistent/ka obchodního a marketingového ředitele

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu, který má zkušenosti s marketingem, nebojí se podpůrné činnosti pro exportní oddělení a poradí si při případném řešení záležitostí ve výrobě.

Nejedná se o klasický marketing, pozice je ideální pro kandidáty se zájmem o pestrou práci ve výrobní firmě s úspěšně se rozvíjejícím exportním potenciálem.

  • tvorba a realizace marketingové strategie společnosti a projektů
  • vyhodnocování efektivity jednotlivých marketingových nástrojů
  • zpracování analýz, průzkumy trhu, sledování novinek v oboru polygrafie
  • administrace a vedení dotačních programů
  • správa obsahu firemních WEB stránek
  • obchodní a marketingová podpora vybraných zahraničních zákazníků
  • administrativní vedení a uzavírání reklamací

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • AJ na komunikativní úrovni - komunikace se zákazníky, NJ výhodou
  • samostatnost při řešení svěřených úkolů
  • komunikativnost, flexibilitu

Nabízíme:

Benefity:

Kontaktní formulář

Chcete pracovat s námi?

V případě Vašeho zájmu kontaktujte, prosím, personální oddělení: pracovnipozice@sklabel.cz