Novinky

1. 11. 2018

INOVATIVNÍ NOVINKA V NAŠEM STROJOVÉM PARKU

Flexotiskový stroj FA-4* NEXT

Zásadní novinkou pro rok 2018 je flexotiskový stroj FA-4* NEXT. Našim zákazníkům nabídne nejvyšší úroveň kvality tisku, inspekce a celou řadu efektivních in-line  zušlechťovacích operací. Splní tak i ty nejnáročnější požadavky pro tiskové segmenty Beverage & Cosmetics.

 

19. 10. 2018

NÁŠ ČLÁNEK V ČASOPISU PACKAGING HERALD

Novinky a trendy v oblasti digitálních etiket

Hlavním tématem říjnového vydání časopisu Packaging Herald je balení kosmetiky, farmaceutických produktů a výživových a potravinových doplňků. Naše společnost do tohoto čísla přispěla článkem zaměřeným na aktuální novinky a trendy v oblasti digitálních etiket, který najdete na straně 13. Seznamte se i s dalšími zajímavostmi ze světa obalového průmyslu a souvisejících odvětví.

 

15. 10. 2018

BYLI JSME NA VELETRHU FACHPACK 2018

Poděkování za návštěvu na našem veletržním stánku

Rádi bychom poděkovali všem hostům, kteří nám věnovali svůj čas a navštívili náš stánek na veletrhu FachPack 2018, který se konal ve dnech 25. až 27. září v německém Norimberku.

Tento významný odborný veletrh v oblasti obalů, procesů a technologií letos přilákal rekordních 1.644 vystavovatelů a 45.000 návštěvníků z celé Evropy.

 

27. 8. 2018

FACHPACK 2018

Zveme Vás na mezinárodní veletrh pro obalové materiály a techniku

Rádi bychom Vás pozvali na mezinárodní veletrh pro obalové materiály a techniku FachPack 2018. Veletrh se bude konat od 25. do 27. 9. 2018 v Norimberku a najdete nás v hale 7, číslo stánku 714.

Na veletrhu budou představeny nové trendy v balení, balicích strojích a v procesech souvisejících s balením. FachPack každoročně svede dohromady více než 1 500 vystavovatelů a více než 40 000 návštěvníků.

13. 8. 2018

CAMELLUS PŘEDSTAVUJE SIRUPY CHEERUP!

Spojení tradice a mladistvého designu

Máme velkou radost, že se můžeme podepsat pod výrobu nových etiket značky CheerUp! spojující tradiční zpracování prémiových bylinných sirupů na straně jedné a mladistvý vzhled na straně druhé.

Etikety přitahují pozornost svojí hravostí a barevným designem, který od sebe na první pohled odlišuje jednotlivé příchutě.

Inspirujte se a nechte se také rozveselit!

25. 6. 2018

SPOLEČNOST KITL PŘICHÁZÍ S PRODUKTEM ELIGIN

Čeští vědci vyvinuli Eligin, silný bio-zázvorový extrakt v kapslích.

Jablonecká společnost KITL, se kterou již dlouhá léta spolupracujeme, vyvinula, ve spolupráci s českými vědci, koncentrovanou formu kvalitního BIO zázvoru pod názvem Eligin. Produkt nese i naši stopu, a to ve formě výroby etiket, které Eligin zdobí.

Na jeho vývoji se podílela řada odborníků v čele s přední českou imunoložkou prof. MUDr. Jiřinou Bartůňkovou, DrSc.

Zázvor má popsáno značné množství účinků na zdraví organismů. Z publikovaných sdělení vyplývá, že látky obsažené v zázvoru a z něj připravené extrakty:

 • pozitivně ovlivňují procesy trávení
 • zmírňují dyspeptické potíže
 • aktivují střevní peristaltiku
 • podporují chuť k jídlu
 • vykazují protizánětlivé a imunostimulační účinky
 • stimulují srdeční činnost a krevní oběh
 • zabraňují srážení krve
 • snižují hladinu krevních tuků a cukrů
 • mají výrazný antioxidační účinek
 • mohou působit chemopreventivně
 • tlumí bolest u pacientů nemocných osteoartritidou
 • se osvědčily při nevolnostech a zvracení různého původu (kinetóze, těhotenské nevolnosti nebo nauzee doprovázející chemoterapii)
 • působí antibakteriálně

Nejsou publikovány údaje o tom, že by byl zázvor potravinovým alergenem. Naopak, je popisován jeho příznivý efekt na snížení symptomů alergie I. typu.

Více informací o produktu si můžete přečíst v odkazu níže:

www.eligin.com

 

14. 6. 2018

ŽUFÁNEK V NOVÉM DESIGNU

Jeden z nejoblíbenějších českých výrobců destilátů mění podobu své etikety.

Jsme hrdí, že jsme se stali součástí vývoje a následně i samotné výroby nového designu produktů Žufánek.

Podoba produktů Žufánek se v průběhu let příliš neměnila. Vždy byla založena na ilustraci ovoce, jménu produktu a jménu značky. V letošním roce se společnost rozhodla, že je čas na změnu.

Nové etikety jsou modernější, dravější, viditelnější a srozumitelnější. Dominantou se stává písmeno, namísto abstraktního stvárnění ovoce. Ve společnosti dalších produktů tak vytváří abecedu. Základní alko abecedu.

Více se o redesignu dočtete na:

https://www.zufanek.cz/2018/redesign-etiket/

 

 

18. 4. 2018

NAŠE INZERCE V ČASOPISU PACKAGING HERALD

Dubnové vydání v duchu balení nápojů

Hlavním tématem dubnové vydání časopisu Packaging Herald je balení nápojů. Přečtete si v něm články pojednávající o nápojových uzávěrech, nových trendech v etiketách nebo o oceněních, které české společnosti získali na mezinárodních soutěžích.

 

 

 

 

 

9. 4. 2018

NOVINKA V NAŠEM STROJOVÉM PARKU

Dokončovací stroj ABG Digicon Series 3

Další novinkou pro tento rok je stroj ABG Digicon Series 3.

Našim zákazníkům nabídne celou řadu zušlechťovacích operací, jako např. horkou i studenou ražbu, laminaci, plošný sítotisk či embossing.

29. 3. 2018

BYLI JSME NA VELETRHU ANUGA FOODTEC 2018

Poděkování za návštěvu na našem veletržním stánku

Děkujeme všem, kteří navštívili naši veletržní expozici na Anuga FoodTec 2018. Veletrh se konal od 20. do 23. března v Kolíně nad Rýnem.  

Veletrh byl zaměřen na dodavatele z oblasti nápojového a potravinového průmyslu. Tento rok se na něm sešlo 1.657 vystavovatelů (2015: 1.479) ze 48 zemí a 50.000 návštěvníků ze 152 zemí světa.