#TISKEMPROTICOVIDU

Český výrobce přichází s mýdlem na ovoce a zeleninu

4. 6. 2020

I když se život v České republice v posledních dnech pomalu vrací do normálu, téma koronaviru bude ještě nějakou dobu odeznívat. Zvýšená hygiena se pro většinu obyvatel stala již běžnou normou a účinným nástrojem v boji proti novému typu onemocnění.

Firmy vyrábějící dezinfekční a čisticí prostředky situaci reflektují a přinášejí na trh řadu novinek. Jednou z nich je například speciální mýdlo na ovoce a zeleninu od českého výrobce EURONA BY CERNY. Zavedená společnost specializující se na výrobu ekologické drogerie nově nabízí řešení pro všechny, kteří si uvědomují, že nebalené ovoce a zelenina patří vedle pečiva k rizikovým potravinám, které mohou být na cestě ke koncovému spotřebiteli kontaminovány.

Mýdlo je dodáváno v praktickém 500 ml balení s rozprašovačem. Etikety s grafikou čerstvého ovoce a vody - symbolizující čistotu - u nás v S&K LABEL tiskneme pomocí moderní digitální technologie. Pro jejich výrobu si zákazník zvolil bílou lesklou polyethylenovou fólii. Celkový vzhled etikety byl finálně podtrhnut lesklou stříbrnou ražbou a lesklou laminační fólií, která kromě estetické funkce slouží i jako efektivní způsob ochrany grafiky před negativními vlivy.