Novinky

13. 8. 2018

CAMELLUS PŘEDSTAVUJE SIRUPY CHEERUP!

Spojení tradice a mladistvého designu

Máme velkou radost, že se můžeme podepsat pod výrobu nových etiket značky CheerUp! spojující tradiční zpracování prémiových bylinných sirupů na straně jedné a mladistvý vzhled na straně druhé.

Etikety přitahují pozornost svojí hravostí a barevným designem, který od sebe na první pohled odlišuje jednotlivé příchutě.

Inspirujte se a nechte se také rozveselit!

25. 6. 2018

SPOLEČNOST KITL PŘICHÁZÍ S PRODUKTEM ELIGIN

Čeští vědci vyvinuli Eligin, silný bio-zázvorový extrakt v kapslích.

Jablonecká společnost KITL, se kterou již dlouhá léta spolupracujeme, vyvinula, ve spolupráci s českými vědci, koncentrovanou formu kvalitního BIO zázvoru pod názvem Eligin. Produkt nese i naši stopu, a to ve formě výroby etiket, které Eligin zdobí.

Na jeho vývoji se podílela řada odborníků v čele s přední českou imunoložkou prof. MUDr. Jiřinou Bartůňkovou, DrSc.

Zázvor má popsáno značné množství účinků na zdraví organismů. Z publikovaných sdělení vyplývá, že látky obsažené v zázvoru a z něj připravené extrakty:

 • pozitivně ovlivňují procesy trávení
 • zmírňují dyspeptické potíže
 • aktivují střevní peristaltiku
 • podporují chuť k jídlu
 • vykazují protizánětlivé a imunostimulační účinky
 • stimulují srdeční činnost a krevní oběh
 • zabraňují srážení krve
 • snižují hladinu krevních tuků a cukrů
 • mají výrazný antioxidační účinek
 • mohou působit chemopreventivně
 • tlumí bolest u pacientů nemocných osteoartritidou
 • se osvědčily při nevolnostech a zvracení různého původu (kinetóze, těhotenské nevolnosti nebo nauzee doprovázející chemoterapii)
 • působí antibakteriálně

Nejsou publikovány údaje o tom, že by byl zázvor potravinovým alergenem. Naopak, je popisován jeho příznivý efekt na snížení symptomů alergie I. typu.

Více informací o produktu si můžete přečíst v odkazu níže:

www.eligin.com

 

14. 6. 2018

ŽUFÁNEK V NOVÉM DESIGNU

Jeden z nejoblíbenějších českých výrobců destilátů mění podobu své etikety.

Jsme hrdí, že jsme se stali součástí vývoje a následně i samotné výroby nového designu produktů Žufánek.

Podoba produktů Žufánek se v průběhu let příliš neměnila. Vždy byla založena na ilustraci ovoce, jménu produktu a jménu značky. V letošním roce se společnost rozhodla, že je čas na změnu.

Nové etikety jsou modernější, dravější, viditelnější a srozumitelnější. Dominantou se stává písmeno, namísto abstraktního stvárnění ovoce. Ve společnosti dalších produktů tak vytváří abecedu. Základní alko abecedu.

Více se o redesignu dočtete na:

https://www.zufanek.cz/2018/redesign-etiket/

 

 

18. 4. 2018

NAŠE INZERCE V ČASOPISU PACKAGING HERALD

Dubnové vydání v duchu balení nápojů

Hlavním tématem dubnové vydání časopisu Packaging Herald je balení nápojů. Přečtete si v něm články pojednávající o nápojových uzávěrech, nových trendech v etiketách nebo o oceněních, které české společnosti získali na mezinárodních soutěžích.

 

 

 

 

 

9. 4. 2018

NOVINKA V NAŠEM STROJOVÉM PARKU

Dokončovací stroj ABG Digicon Series 3

Další novinkou pro tento rok je stroj ABG Digicon Series 3.

Našim zákazníkům nabídne celou řadu zušlechťovacích operací, jako např. horkou i studenou ražbu, laminaci, plošný sítotisk či embossing.

29. 3. 2018

BYLI JSME NA VELETRHU ANUGA FOODTEC 2018

Poděkování za návštěvu na našem veletržním stánku

Děkujeme všem, kteří navštívili naši veletržní expozici na Anuga FoodTec 2018. Veletrh se konal od 20. do 23. března v Kolíně nad Rýnem.  

Veletrh byl zaměřen na dodavatele z oblasti nápojového a potravinového průmyslu. Tento rok se na něm sešlo 1.657 vystavovatelů (2015: 1.479) ze 48 zemí a 50.000 návštěvníků ze 152 zemí světa.

12. 3. 2018

ANUGA FOODTEC 2018

Zveme Vás na přední světový potravinářský a nápojový veletrh

Rádi bychom Vás pozvali na návštěvu našeho veletržního stánku č. 8 ulička B v hale 7 na veletrhu Anuga FoodTec 2018, který se koná ve dnech 20. – 23. března v Kolíně nad Rýnem.

Anuga FoodTec je přední světový veletrh pro potravinářské a nápojové odvětví. Na veletrhu budou, jako každoročně, prezentovány nové technologie, inovace a vize pro tato odvětví, počínaje zpracovatelskými, plnicími a balicími technologiemi, až po balení vstupních materiálů a surovin.

6. 3. 2018

BYLI JSME NA VINOENVI 2018

Poděkování za návštěvu naší prezentace na konferenci

Děkujeme všem, kteří navštívili náš prezentační pult na mezinárodní vinohradnicko-vinařské konferenci v unikátních prostorách zámku v Mikulově.

Prezentovali jsme zde naše technologie a jejich použití na segmentu vinařských etiket, každý návštěvník si mohl odnést vzorník s bohatou nabídkou těchto technologií a jejich použití na různých materiálech.

Konference byla místem setkání vinařů z Čech i ze zahraničí a byla zaměřena, především, na ekologické vinohradnictví a produkci vína. Tento rok se na konferenci sešlo 241 vinařů.

5. 3. 2018

BYLI JSME NA VELETRHU BIOFACH 2018

Poděkování za návštěvu na našem veletržním stánku

Velice děkujeme všem návštěvníkům, kteří se zastavili u našeho stánku na veletrhu Biofach 2018, který se konal od 14. do 17. února v Norimberku.  Jsme rádi, že jsme měli opět možnost setkat se se stávajícími i potenciálními zákazníky, nabrat nové zkušenosti a seznámit se s novinkami na trhu.

Veletrh je každoročně místem pro setkání výrobců bio potravin a dalších bio produktů. Tento rok se na něm sešlo 3.218 vystavovatelů z 93 zemí a 50.000 návštěvníků ze 134 zemí světa. 

19. 2. 2018

NOVINKA V NAŠEM STROJOVÉM PARKU

Řezací a inspekční stroj Rotocontrol RSC 440

Do našeho strojového parku se v průběhu února zařadil řezací a inspekční stroj Rotocontrol RSC 440
Nabízí Vám řadu standardních funkcí v jednom kompaktním zařízení, které je v prvé řadě navrženo tak, aby maximalizovalo efektivitu a zvýšilo optickou kontrolu výstupu.